O nas

domekzdrewna_onas

Nasza historia

Nasza firma działa na rynku już od 30 lat…..

Firmę założył w latach 90’ nasz ojciec, nazywając ją swoim imieniem i nazwiskiem „Stolarnia Jerzy Grabski”. Dziś nasza praca to kontynuacja wielopokoleniowych stolarsko-ciesielskich doświadczeń. Początkowo firma zajmowała się wykonywaniem zegarów ściennych, obróbką drewna oraz produkcją skrzynio palet. Jednakże w 2008 roku, chcąc wykorzystać potencjał rynku budowlanego, zdecydowaliśmy się wyjść naprzeciw potrzebom naszych klientów indywidualnych. Przez lata zrealizowaliśmy setki projektów altan ogrodowych, wiat samochodowych, pokryć dachowych, zadaszeń, a także tarasów. Dzięki bogatemu zapleczu maszyn stolarskich, naszym klientom zawsze gwarantujemy profesjonalną obróbkę elementów z drewna, co jest niezbędne do prawidłowego przygotowania konstrukcji drewnianych i budowalnych.
W 2015 roku zdecydowaliśmy się na kolejny krok w rozwoju naszej działalności. Tym razem wykonując domy w konstrukcji szkieletowej, całoroczne, ocieplane z wykończeniem „pod klucz”. Wiedza oraz doświadczenie doprowadziły nas do punktu zwrotnego , w którym rozpoczęliśmy produkcję całorocznych mobilnych domków szkieletowych.

Co nas wyróżnia?

Posiadamy niezliczoną ilość projektów, jednakże w kontakcie z klientem stawiamy na rozmowę. Słuchamy naszych klientów, dlatego często projekty są tworzone wspólnie. Modyfikujemy je dopasowując do oczekiwań użytkownika. Sukcesem naszej firmy jest praca zgranego zespołu, nowoczesna technologia oraz maszyny używane w procesie produkcji drewna.

Mamy nadzieję, że nasze umiejętności i doświadczenie pozwolą klientom cieszyć się ze starannie i solidnie wykonanych domów, które zabiorą ich w wymarzone miejsca.

Tysiące wykonanych robót...

Nasze doświadczenie pozwala na satysfakconujące efekty.

DOŚWIADCZENIE

Przez nasze ręce przewinęły się tysiące metrów drewna, które zamieniliśmy w wymarzone konstrukcje dla naszych klientów.

KOMPLEKSOWA OFERTA

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klienta. Stawiamy na indywidualne doradztwo wsłuchując się w potrzeby użytkownika końcowego.

TERMINOWOŚĆ

Wieloletnie doświadczenie sprawia, że dokładnie planujemy proces produkcji. Dzięki temu gotowy produkt dociera do Państwa zawsze na czas.

Adam

wŁAŚCICIEL

Marcin

Właściciel

"Mamy nadzieję, że nasze umiejętności i doświadczenie pozwolą klientom cieszyć się ze starannie i solidnie wykonanych domów, które zabiorą ich w wymarzone miejsca."