Domki mobilne

To nasz nr 1

Nasze domki mobilne wykonywane są z bardzo starannie wyselekcjonowanych elementów drewna świerkowego. Chcemy by nasz klient wiedział, że kupując ten produkt otrzymuje coś więcej. Otrzymuje wygodę i relaks, z którego będzie mógł korzystać, a nie tylko za tym podążać.

Naszym zamysłem była prostota, a jednocześnie perfekcyjne wykonanie
Adam
Wykonawca

 JAKOŚĆ
Domek wykonany jest z drewna świerkowego klasy C24, o stałej wilgotności 16%. 

NIEZBĘDNE FORMALNOŚCI
Całoroczny domek do 35 m2 wykonany z najlepszych materiałów nie podlega formalnemu uzyskaniu zgody na budowę.

WYKOŃCZENIE
Domki mobilne są dostępne w dwóch wariantach: do samodzielnego umeblowania oraz wyposażone „pod klucz”. Wykończenie podłogi do wyboru: panel podłogowy lub deska drewniana. Na życzenie klienta projekt możemy wzbogacić w inne elementy, takie jak rolety, czy klimatyzacja (jest to dodatkowy koszt).

KONSTRUKCJA 

Projekt domku mobilnego oparty jest na stabilnym podwoziu stalowym. Szkielet wykonany jest w całości z drewna świerkowego. Wykończenie ścian wewnętrznych oraz zewnętrznych ustalane jest indywidualnie w konsultacji z klientem.

 

PROJEKT
Możemy dostosować gotowy już projekt, by spełniał życzenia klienta i służył mu właśnie tak, jak sobie wymarzył.

TRANSPORT
Posiadamy własny transport, którym dowozimy gotowy domek w wyznaczone miejsce. Koszt dostawy ustalany jest indywidualnie.

IZOLACJA I OGRZEWANIE PODŁOGOWE
W projektach zastosowano wykorzystanie wełny mineralnej, która posiada niski współczynnik przewodzenia ciepła oraz mat grzewczych na podłogach, co gwarantuje możliwość zamieszkania w domu przez 365 dni w roku.

ZABEZPIECZENIE
Cały projekt wykonany jest z wysokiej jakości materiałów ognioodpornych, odpornych na wilgoć.Galeria

Nie zastanawiaj się,
zadzwoń i pytaj!

693-779-957

Odpowiemy na Twoje wszystkie pytania